Subfolders Domain (7.x-2.1) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Update options
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಆಯ್ಕೆಗಳು

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Domain name
kn: ಡೊಮೈನ್‌ ಹೆಸರು
