Subfolders Domain (7.x-2.1) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Language
ku: زمان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Update options
ku: تازەکردنەوەی هەڵبژاردنەکان

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Operation
ku: کردار

en: published
ku: بڵاو کرایه‌وه‌

en: not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: Language neutral
ku: زمانی بێلایەن

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
