Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Language
ro: Limba

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: edit
ro: modifică

en: Update
ro: Actualizare

en: Updated
ro: Actualizat

en: Update options
ro: Opţiuni de actualizare

en: Users
ro: Utilizatori

en: Operation
ro: Operație

en: published
ro: publicat

en: not published
ro: nepublicat

en: Language neutral
ro: Limbă neutră

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.
