Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.2) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Language
os: Æвзаг

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Update
os: Сног кæн
