Subfolders Domain (7.x-2.3) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: edit
am: አስተካክል

en: Update
am: አዘምን

en: Update options
am: የማዘመኛ አማራጮች

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: published
am: የታተመ

en: not published
am: ያልታተመ
