Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.3) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: published
hy: հրատարակված

en: not published
hy: չի հրապարակվել

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու
