Subfolders Domain (7.x-2.3) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Language
kk: Тіл

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: edit
kk: түзету

en: Update
kk: Жанарту

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Operation
kk: Операция

en: published
kk: жарияланған

en: not published
kk: жарияланбаған

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
