Subfolders Domain (7.x-2.3) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Language
km: ភាសា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Update options
km: ជម្រើស​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: published
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: not published
km: មិន​បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Language neutral
km: អាព្យាក្រឹត​ភាសា

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Undefined language (@langcode)
km: ភាសា​ដែល​មិន​បាន​កំណត់ (@langcode)
