Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.3) - en to mg translation catalogue (15 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Update
mg: Ovana

en: Update options
mg: Ireo fanovana azo ampiarina

en: published
mg: azo vakiana

en: not published
mg: tsy azo vakiana

en: Language neutral
mg: Tsy iharana dikan-teny

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
