Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.3) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Language
fa: زبان

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: edit
fa: تدوین

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Updated
fa: به‌روز

en: Update options
fa: گزینه‌های به‌روزرسانی

en: Users
fa: کاربران

en: published
fa: منتشرشده

en: not published
fa: منتشر نشده

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.
