Subfolders Domain (7.x-2.3) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Language
sq: Gjuha

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: edit
sq: ndrysho

en: Update
sq: Rifresko

en: Update options
sq: Opsionet e përditësimit

en: Users
sq: Përdorues

en: Operation
sq: Veprimi

en: published
sq: publikuar

en: not published
sq: pa publikuar

en: Language neutral
sq: Nuk varet nga gjuha

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
