Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.3) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: edit
th: แก้ไข

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Update options
th: ตัวเลือกในการปรับปรุง

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: published
th: ตีพิมพ์

en: not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: Language neutral
th: ไม่ขึ้นกับภาษา
