Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.4) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Update
br: Hizivadenn
