Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.4) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Language
oc: Lenga

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: edit
oc: modificar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Update options
oc: Metre a jorn las opcions

en: Users
oc: Utilizaires

en: Operation
oc: Operacion

en: published
oc: publicat

en: not published
oc: pas publicat

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
oc: L'alias %original_alias generat automaticament es en conflicte amb un aliàs existent. L'alias es estat cambiat en %alias.

en: Language neutral
oc: Independent de la lenga

en: Domains
oc: Domenis

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Undefined language (@langcode)
oc: Lenga pas definida (@langcode)

en: Other Domain
oc: Autre domeni

en: Subfolders settings
oc: Paramètres dels sosdorsièrs
