Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.4) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: Language
ru: Язык

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: edit
ru: изменить

en: Update
ru: Обновить

en: Updated
ru: Обновлено

en: Update options
ru: Настройки обновления

en: Users
ru: Пользователи

en: Operation
ru: Действие

en: published
ru: опубликовано

en: not published
ru: не опубликовано

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
ru: Автоматически сформированный %original_alias конфликтует с существующим адресом. Синоним изменён на %alias.

en: Language neutral
ru: Нейтральный по отношению к языку

en: Domains
ru: Домены

en: All domains
ru: Все домены

en: Domain name
ru: Доменное имя

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.

en: Choose a subdomain
ru: Выберите поддомен

en: Undefined language (@langcode)
ru: Неопределённый язык (@langcode)
