Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.6) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Language
gu: ભાષા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Operation
gu: કાર્યો
