Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.6) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: edit
lt: redaguoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Users
lt: Nariai

en: Operation
lt: Veiksmai

en: published
lt: paskelbtas

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
lt: Automatiškai sugeneruotas pervadinimas %original_alias konfliktuoja su jau esančiu. pervadinimas pakeistas į %alias.

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Undefined language (@langcode)
lt: Nenurodyta kalba (@langcode)
