Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.8) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Language
ar: اللغة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: edit
ar: تحرير

en: Update
ar: تحديث

en: Updated
ar: التحديث

en: Update options
ar: خيارات التحديث

en: Users
ar: المستخدمين

en: Operation
ar: عملية

en: published
ar: منشور

en: not published
ar: غير منشور

en: Language neutral
ar: اسم اللغة

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: Undefined language (@langcode)
ar: لغة غير معينة (@lagncode)
