Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.8) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Language
bn: ভাষা

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Update
bn: আপডেট

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: published
bn: প্রকাশিত

en: not published
bn: অপ্রকাশিত

en: Language neutral
bn: ভাষা নিরপেক্ষ

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
