Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.8) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: edit
eu: editatu

en: Update
eu: Eguneratu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Update options
eu: Eguneratze aukerak

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Operation
eu: Eragiketa

en: published
eu: argitaratuta

en: not published
eu: argitaratu gabe

en: Language neutral
eu: Hizkuntza neutroa

en: Domains
eu: Domeinuak

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.
