Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.8) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Language
gl: Idioma

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: edit
gl: editar

en: Update
gl: Actualizar

en: Updated
gl: Actualizado

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: Users
gl: Usuarios

en: Operation
gl: Operación

en: published
gl: publicado

en: not published
gl: non publicado

en: Language neutral
gl: Idioma neutral

en: Domains
gl: Dominios

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Undefined language (@langcode)
gl: Idioma non definido (@langcode)
