Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.8) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Title
id: Judul

en: delete
id: hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: Author
id: Penulis

en: Language
id: Bahasa

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Update
id: Perbarui

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Update options
id: Opsi pembaruan

en: Users
id: Pengguna

en: Operation
id: Operasi

en: published
id: diterbitkan

en: not published
id: tidak diterbitkan

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
id: Pembuatan alias otomatis %original_alias berkonflik dengan alias yang sudah ada. Alias diubah ke %alias.

en: Language neutral
id: Bahasa apa saja

en: Domains
id: Domain

en: No content available.
id: Tidak ada konten yang tersedia.

en: Undefined language (@langcode)
id: Bahasa tak dikenali (@langcode)
