Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.8) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: not published
my: ရေးသားဆဲ

en: Domains
my: ဒိုမိန်းလိပ်စာများ
