Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.9) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Update options
bo: གདམ་ཚན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: not published
bo: སྤེལ་མེད་པ

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
bo: རང་འགུལ་ངང་གསར་འདོན་བྱས་པའི་མིང་གཞན་%original_alias་དང་སྔར་ཡོད་ཀྱི་མིང་གཞན་ལ་རྙོག་འཛིང་འདུག་པས། མིང་གཞན་དེ་%alias་ལ་བསྒྱུར་ཟིན།

en: Language neutral
bo: སྐད་རིགས་ལ་དབྱེ་བ་མི་བྱེད་པ

en: Domains
bo: ཁུལ།

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Undefined language (@langcode)
bo: ངོས་འཛིན་བྱས་མེད་པའི་སྐད་རིགས༼@langcode༽
