Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.9) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Language
cs: Jazyk

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: edit
cs: upravit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Update options
cs: Nastavení aktualizace

en: Users
cs: Uživatelé

en: Operation
cs: Operace

en: published
cs: zveřejněno

en: not published
cs: skryto

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
cs: Automaticky generovaný alias %original_alias měl konflikt s již existujícím aliasem. Byl změněn na %alias.

en: Language neutral
cs: Jazykově neutrální

en: Domains
cs: Domény

en: All domains
cs: Všechny domény

en: Domain name
cs: Název domény

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Use primary domain settings
cs: Použít nastavení primární domény

en: Domain id
cs: ID domény

en: Undefined language (@langcode)
cs: Nedefinovaný jazyk (@langcode)
