Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.9) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Language
fi: Kieli

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: edit
fi: muokkaa

en: Update
fi: Päivitys

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Update options
fi: Päivitysvaihtoehdot

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Operation
fi: Toimenpide

en: published
fi: julkaistu

en: not published
fi: ei julkaistu

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
fi: Automaattisesti luotu alias %original_alias on jo käytössä. Alias muutettiin muotoon %alias.

en: Language neutral
fi: Kielineutraali

en: Domains
fi: Domainit

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Undefined language (@langcode)
fi: Määrittelemätön kieli (@langcode)
