Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.9) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Language
eo: Lingvo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: edit
eo: redakti

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Update options
eo: Ĝisdatigu opciojn

en: Users
eo: Uzantoj

en: Operation
eo: Operacio

en: published
eo: publikigita

en: not published
eo: ne publikigita

en: Language neutral
eo: Lingve neŭtrala
