Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.4) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Language
lv: Valoda

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: edit
lv: labot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: Users
lv: Lietotāji

en: Operation
lv: Operācija

en: published
lv: publicēts

en: not published
lv: nepublicēts

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Undefined language (@langcode)
lv: Nedefinēta valoda (@langcode)
