Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.9) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: edit
mk: промени

en: Users
mk: Корисници
