Submenu Tree (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Weight
az: Çəki

en: Menu
az: Menyu

en: Titles only
az: Yalnız başlıqlar

en: Full text
az: Tam mətn
