Submenu Tree (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Title
af: Titel

en: Block title
af: Bloktitel

en: Weight
af: Gewig

en: Titles only
af: Slegs titels

en: Full text
af: Volledige teks
