Submenu Tree (7.x-2.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Title
am: ዓርእስት

en: Block title
am: የጥምር ዓርስት

en: Weight
am: ክብደት

en: Titles only
am: ዓርእስት ብቻ
