Submenu Tree (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Title
ar: العنوان

en: Block title
ar: عنوان الصندوق

en: Weight
ar: الوزن

en: Menu
ar: القائمة

en: Titles only
ar: العناوين فقط

en: Full text
ar: كامل المتن

en: Display type
ar: نوع العرض
