Submenu Tree (7.x-2.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Block title
bn: ব্লক শিরোনাম

en: Weight
bn: ভর

en: Menu
bn: মেনু
