Submenu Tree (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Title
et: Pealkiri

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: Weight
et: Kaal

en: Menu
et: Menüü

en: Titles only
et: Ainult pealkirjad

en: Full text
et: Täistekst

en: Display type
et: Kuva tüüp
