Submenu Tree (7.x-2.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Block title
te: బ్లాకు శీర్షిక

en: Weight
te: భారం

en: Menu
te: మెనూ

en: Titles only
te: శీర్షికలు మాత్రమే

en: Full text
te: పూర్తి పాఠ్యం
