Submenu Tree (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Title
th: หัวข้อ

en: Block title
th: ชื่อบล็อค

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Menu
th: เมนู

en: Titles only
th: เฉพาะหัวเรื่อง

en: Full text
th: เนื้อหาทั้งหมด

en: Leave blank
th: ข้ามข้อนี้
