Submenu Tree (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Title
tr: Başlık

en: Block title
tr: Blok başlığı

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Menu
tr: Menü

en: Titles only
tr: Sadece başlıklar

en: Full text
tr: Tam metin

en: Display type
tr: Gösterim türü

en: Leave blank
tr: Boş bırak
