Submenu Tree (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Title
uk: Заголовок

en: Block title
uk: Заголовок блоку

en: Weight
uk: Вага

en: Menu
uk: Меню

en: Teasers
uk: Анонси

en: Titles only
uk: Тільки заголовки

en: Teasers with links
uk: Анонси з посиланнями

en: Full text
uk: Повний текст

en: Content title
uk: Заголовок матеріалу

en: Display type
uk: Тип відображення
