Submenu Tree (7.x-2.1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Title
ca: Títol

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Block title
ca: Títol del bloc

en: Weight
ca: Pes

en: Menu
ca: Menú

en: Titles only
ca: Només títols

en: Full text
ca: Text complet

en: Content title
ca: Títol del contingut

en: Display type
ca: Tipus de visualització
