Submenu Tree (7.x-2.1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Block title
de: Blocktitel

en: Weight
de: Gewichtung

en: Menu
de: Menü

en: Titles only
de: Nur Titel

en: Full text
de: Gesamter Text

en: Content title
de: Inhaltstitel

en: Display type
de: Anzeigetyp
