Submenu Tree (7.x-2.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Block title
gu: ખંડ શીર્ષક

en: Weight
gu: તરલતા

en: Titles only
gu: માત્ર શિર્ષકો
