Submenu Tree (7.x-2.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Title
hr: Naziv

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Block title
hr: Naziv bloka

en: Weight
hr: Težina

en: Menu
hr: Izbornik

en: Teasers
hr: Sažeci

en: Titles only
hr: Samo nazivi

en: Full text
hr: Cijeli tekst
