Submenu Tree (7.x-2.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Block title
hy: Բլոկի վերնագիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Menu
hy: Ընտրացանկ
