Submenu Tree (7.x-2.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Title
id: Judul

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Block title
id: Judul blok

en: Weight
id: Bobot

en: Titles only
id: Judul saja

en: Full text
id: Teks lengkap

en: Display type
id: Tipe tampilan

en: Leave blank
id: Kosongkan
