Submenu Tree (7.x-2.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Title
jv: Judul

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Block title
jv: Judhul blok

en: Weight
jv: Urutan

en: Titles only
jv: Judul tok

en: Full text
jv: Teks lengkap
