Submenu Tree (7.x-2.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Title
ka: სათაური

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Block title
ka: ბლოკის სათაური

en: Weight
ka: წონა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Titles only
ka: მხოლოდ სათაურები

en: Full text
ka: სრული ტექსტი
