Submenu Tree (7.x-2.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Title
ku: ناونیشان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Block title
ku: ناونیشانی بلۆک

en: Weight
ku: سەنگ

en: Menu
ku: پێڕست

en: Titles only
ku: تەنها ناونیشانەکان

en: Full text
ku: دەقی پڕاوپڕ
