Submenu Tree (7.x-2.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Title
mn: Гарчиг

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Block title
mn: Хавтангийн гарчиг

en: Weight
mn: Жин

en: Menu
mn: Цэс
