Submenu Tree (7.x-2.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Title
ne: शीर्षक

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Block title
ne: ब्लकको शीर्षक

en: Weight
ne: वजन

en: Menu
ne: मेनु

en: Titles only
ne: शीर्षक मात्र
